|
|
| Marka Adı: | LVJOE |
| Model Numarası: | FM1300 |
| Moq: | 1 Takım |
| fiyat: | US $20000-80000 |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | Yılda 20 takım |
| Başvuru | Dekorasyon Profilleri |
|---|---|
| Kurulum | Mühendis Kılavuzu |
| Basınç | 160 Ton |
| Güç | 11 KW |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet | Saha kurulumu, devreye alma ve eğitim |
| Ürün Adı | Alçıpan Perfore Makinası LVJOE Marka |
|---|---|
| Delme basıncı | 160 ton |
| Delme vuruşu | 30 mm |
| Maksimum alçıpan delme kalınlığı | 20mm |
| Toplam ağırlık | 7000kg |
| Delme hızı | 1 kart/dakika 50 kez/dakika (1220mm×2400mm) |
| Perforasyon kalitesi | Pürüzsüz, temiz, çapaksız ve dikey delikler |
| Uygun Kurul | Alçıpan, kalsiyum silikat panel, diğerleri |
| Delik şekilleri | Uzun kare delik, kare delik, yuvarlak delik, üçgen delik, altıgen delik, erik çiçeği deliği, iktiyoz deliği, ölçek deliği ve diğer farklı delik türleri |