|
|
| Marka Adı: | Greenson |
| Model Numarası: | Tahta delikli makinesi |
| Moq: | 1 Takım |
| fiyat: | US $20000-80000 |
| Ödeme Şartları: | FOB |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Sıklık | 50Hz |
| Garanti | 1 yıl |
| Otomatik Sınıflandırma | Otomatik |
| Toplam Boyut (H×L×W) | 2300×1500×2300 mm |
| Güç | 11 KW |
| Kapasite | 1 PC/dakikada |
| Perforasyon çapı | 2 mm |
Tam Otomatik Yaprak Perforasyon Makinesi, lif çimento levhaları ve metal plakaları da dahil olmak üzere çeşitli malzemelerin hassas perforasyonu için tasarlanmış yüksek performanslı bir endüstriyel ekipmandır.Bu pnevmatik delik delme makinesi, zorlu üretim uygulamaları için olağanüstü hız ve doğruluk sağlar.
Bu endüstriyel delikleme makinesi, eşsiz verimlilik sağlamak için yüksek hızlı işleme (50 yumruk/dakikada) hassas mühendislikle birleştirir.11KW elektrik güç kaynağı, zorlu üretim ortamlarında sürekli çalışma için güvenilir bir performans sağlar.
Esnek özelleştirme ile mevcut: