|
|
| Marka Adı: | Greenson |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | $700000-$800000 |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T |
Bu gelişmiş üretim hattı rasyonel bir yapıya, eksiksiz işlevselliğe ve kolay kullanıma sahiptir. Tam otomatik sürekli bir süreçle yüksek kaliteli taş yünü sandviç paneller üretmek için tasarlanmıştır.
Besleme, profil oluşturma, yapıştırma, ısıtma, düzeltme, kanal açma ve kesme dahil olmak üzere tam otomatik iş akışı. Bilgisayar kontrollü frekans regülasyonu, doğru dozaj ve kademesiz hız ayarlama yetenekleri ile hassas düşük hızlı ölçüm pompasına sahiptir.
Bu üretim hattı, aşağıdaki özelliklere sahip çeşitli düz ve oluklu levha türlerini üretebilmektedir:
| Malzeme Türü | Renkli çelik sac; Galvanizli sac; Alüminyum levha |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,8 mm |
| Malzeme Genişliği | ≤1250 Mpa |
| Uygun Panel Uzunluğu | 2000-18000mm |
| Uygun Panel Genişliği | 500-1200mm |
| Uygun Panel Kalınlığı | 30-250 mm (oluk yüksekliği hariç) |
| Üretim Hızı | 3-15 m/dk (Ayarlanabilir) |
| Çift Bantlı Konveyörün Geçerli Uzunluğu | 12000-42000mm |
| Köpük Dökülmesinde Çalışma Basıncı | 150-200Bar |
| Toplam Güç | 660 kW / 300 kW |
| Toplam Boyutlar | 130000*15000*6000 mm (Uzunluk * Genişlik * Yükseklik) |