|
|
| Marka Adı: | Greenson |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | $790000 |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T |
Bu gelişmiş üretim hattı rasyonel bir yapıya, eksiksiz işlevselliğe ve kolay kullanıma sahiptir. Tam otomatik sürekli bir süreçle yüksek kaliteli taş yünü sandviç paneller üretmek için tasarlanmıştır.
| Malzeme Türü | Renkli çelik sac; Galvanizli sac; Alüminyum levha |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0,3-0,8 mm |
| Malzeme Genişliği | ≤1250 Mpa |
| Uygun Panel Uzunluğu | 2000-18000mm |
| Uygun Panel Genişliği | 500-1200mm |
| Uygun Panel Kalınlığı | 30-250 mm (oluk yüksekliği hariç) |
| Üretim Hızı | 3-15 m/dk (Ayarlanabilir) |
| Çift Bantlı Konveyörün Geçerli Uzunluğu | 12000-42000mm |
| Köpük Dökülmesinde Çalışma Basıncı | 150-200Bar |
| Toplam Güç | 660 kW / 300 kW |
| Toplam Boyutlar | 130000 × 15000 × 6000 mm (Uzunluk × Genişlik × Yükseklik) |