|
|
| Marka Adı: | Greenson |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | $700000-$800000 |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T |
Bu gelişmiş üretim hattı rasyonel bir yapıya, tam işlevselliğe ve kolay kullanıma sahiptir. Tam otomatik sürekli bir işlemle yüksek kaliteli taş yünü sandviç paneller üretmek için tasarlanmıştır.
PLC sayısal kontrol sistemi ve insan-makine arayüzü kullanılarak, yükleme, yapıştırma, laminasyon, presleme, uzunluğa göre kesme ve bitmiş ürün paletleme işlemlerinin tamamı otomatiktir. Çoklu spesifikasyon ve çoklu çekirdek malzeme üretimine esnek bir şekilde uyum sağlar, yüksek hassasiyet, düşük atık, minimum iş gücü, kararlı çalışma ve düşük arıza oranları sunar.
Tüm hat kompakt bir düzene sahiptir, enerji tasarrufludur ve gürültü azaltıcıdır ve yüksek kaliteli kompozit paneller, sandviç paneller ve entegre yalıtım ve dekoratif panelleri hızla seri üretebilir. Üretim kapasitesini ve ürün rekabetçiliğini kapsamlı bir şekilde artırır, bu da onu genişleme ve yükseltme arayışındaki inşaat malzemesi işletmeleri için ideal bir ekipman seçeneği haline getirir.
| Malzeme Türü | Renkli çelik sac; Galvanizli sac; Alüminyum sac |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0.3-0.8 mm |
| Malzeme Genişliği | ≤1250 Mpa |
| Uygun Panel Uzunluğu | 2000-18000 mm |
| Uygun Panel Genişliği | 500-1200 mm |
| Uygun Panel Kalınlığı | 30-250 mm (oluk yüksekliği hariç) |
| Üretim Hızı | 3-15 m/dak (Ayarlanabilir) |
| Çift Bantlı Konveyörün Geçerli Uzunluğu | 12000-42000 mm |
| Köpük Dökme İş Basıncı | 150-200 Bar |
| Toplam Güç | 660 kW / 300 kW |
| Toplam Boyutlar | 130000 × 15000 × 6000 mm (Uzunluk × Genişlik × Yükseklik) |