|
|
| Marka Adı: | Greenson |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | $790000 |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T |
Bu gelişmiş üretim hattı, rasyonel bir yapıya, eksiksiz işlevselliğe ve kolay kullanıma sahiptir. Tam otomatik sürekli bir işlemle yüksek kaliteli taş yünü sandviç paneller üretmek için tasarlanmıştır.
Tüm hat bağımsız olarak geliştirilmiş, işlenmiş ve monte edilmiş olup, yüksek güvenlik standartlarına sahip sağlam malzemeler kullanılmıştır. Hassas işleme ekipmanlarıyla donatılmış olup, optimum kalite ve verimliliği sağlamak için ülkenin en düz çift raylı plakalarına sahiptir. Tam otomatik sistem, işçilik maliyetlerini en az %50 oranında azaltır.
| Malzeme Türü | Renkli çelik sac; Galvanizli sac; Alüminyum sac |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0.3-0.8 mm |
| Malzeme Genişliği | ≤1250 Mpa |
| Uygun Panel Uzunluğu | 2000-18000 mm |
| Uygun Panel Genişliği | 500-1200 mm |
| Uygun Panel Kalınlığı | 30-250 mm (oluk yüksekliği hariç) |
| Üretim Hızı | 3-15 m/dak (Ayarlanabilir) |
| Çift Bantlı Konveyörün Geçerli Uzunluğu | 12000-42000 mm |
| Dökme Köpük Üzerindeki Çalışma Basıncı | 150-200 Bar |
| Toplam Güç | 660 kW / 300 kW |
| Toplam Boyutlar | 130000 × 15000 × 6000 mm (Uzunluk × Genişlik × Yükseklik) |