|
|
| Marka Adı: | Greenson |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | $700000-$800000 |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T |
Bu üretim hattı, öncelikli olarak endüstriyel inşaatlarda sıkı yangın güvenliği derecelendirmeleri gerektiren taş yünü (mineral yünü) sandviç panellerin sürekli üretimi için tasarlanmıştır. Sistem, büyük ölçekli üretim partilerinde yapısal bütünlüğü ve termal tutarlılığı sağlamak için dekoylama, soğuk haddelenmiş şekillendirme, taş yünü şerit çevirme, otomatik yapıştırıcı uygulama ve yüksek sıcaklıkta kürlemeyi entegre eder.
| Malzeme Türü | Renkli çelik levha; Galvanizli levha; Alüminyum levha |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0.3-0.8 mm |
| Malzeme Genişliği | ≤1250 mm |
| Uygun Panel Uzunluğu | 2000-18000 mm |
| Uygun Panel Genişliği | 500-1200 mm |
| Uygun Panel Kalınlığı | 30-250 mm (oluk yüksekliği hariç) |
| Üretim Hızı | 3-15 m/dak (Ayarlanabilir) |
| Çift Bantlı Konveyörün Geçerli Uzunluğu | 12000-42000 mm |
| Dökme Köpük Üzerindeki Çalışma Basıncı | 150-200 Bar |
| Toplam Güç | 660 kW / 300 kW |
| Toplam Boyutlar | 130000 × 15000 × 6000 mm (Uzunluk × Genişlik × Yükseklik) |