|
|
| Marka Adı: | Greenson |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | $700000-$800000 |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T |
Bu gelişmiş üretim hattı rasyonel bir yapıya, tam işlevselliğe ve kolay çalışmaya sahiptir.Yüksek kaliteli kaya yünü sandviç panellerinin tamamen otomatik bir sürekli işlem yoluyla üretimi için tasarlanmıştır.
Taş yün sandviç paneli çelik yapı atölyeleri, basit ve hareketli evlerin çatıları, duvar gövdeleri, hava arıtma odalarının asılı tavanları ve ayrım için yaygın olarak kullanılır.Sert poliüretan köpüğü, uluslararası düzeyde en iyi bina termal yalıtım malzemesi olarak kabul edildi, düşük ısı iletkenliği ve yüksek bükme direnci kapasitesi sunar.
Bu katı poliüretan köpüğü su emmez veya çürümez ve böcekler ve fareler tarafından zarar göremez. İyi yangına dayanıklı ve geniş bir ısı dayanıklılığına sahiptir.Polyuretan PU'nun fiziksel özellikleri ve eşsiz reçetemizleYüksek sıcaklıklı poliüretanı kaplama çelik panellerle birleştirerek kompakt bir şekil elde ediyoruz.
| Malzeme Türü | Renkli çelik levha; Galvanizli levha; Alüminyum levha |
|---|---|
| Malzeme Kalınlığı | 0.3-0.8 mm |
| Malzeme Genişliği | ≤1250 Mpa |
| Uygun panel uzunluğu | 2000-18000 mm |
| Uygun panel genişliği | 500-1200 mm |
| Uygun panel kalınlığı | 30-250 mm (kurulma yüksekliği hariç) |
| Üretim Hızı | 3-15 m/min (Ayarlanabilir) |
| Çift kemerli konveyörün geçerli uzunluğu | 12000-42000 mm |
| Köpük dökme işinde baskı | 150-200 bar |
| Toplam Güç | 660 kW / 300 kW |
| Toplam Boyutlar | 130000 × 15000 × 6000 mm (Uzunluk × Genişlik × Yükseklik) |