| Marka Adı: | LVJOE |
| Model Numarası: | 1300fm |
| Moq: | 1 satır |
| fiyat: | US $20000-200000 |
| Ödeme Şartları: | L/C, T/T |
| Tedarik Yeteneği: | Yılda 10 Satır |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Bitmiş kart türü | PVC katmanlı alçı panosu |
| Etkili laminasyon | 1300 mm |
| Elektrikli kontrol | PLC sistemi |
| Üretim Kapasitesi | 2-6 milyon m2/yıl |
| Hız | 2-15m/min (düzenlenebilir) |
| Satış sonrası hizmet | Hizmet için hazır mühendisler |
| Garanti | 1 yıl |
| Yapıştırıcı türü | PVC filmi için su yapıştırıcısı |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Kalınlığı: | 5-30 mm |
| Hız ayarlama | Frekans dönüşümü eşzamanlı hız düzenleyici |
| Yıllık kapasite | 2-4 milyon metrekare |
| Film malzemesi | PVC filmi, alüminyum folyo, dekoratif malzeme vb. |
| Karton yaprak malzemesi | PVC taban tahta, gips tahta, ahşap tahta, kesimli tahta, PVC köpük tahta vb. |
| Yükleme modu | 10 katman (4 paket/katman) |
| Kesim modu | Uzunluklar: 3 bıçak, Yatay: 5 bıçak |
| Genel boyut | Uzunluk: 56000mm, Genişlik: 9200mm |
| Laminasyon modu | Çift taraf: bir kerede ön ve arka tarafı laminat Tek taraflı: bir seferde tek tarafı laminat |