Ana sayfa ÜrünlerAlçı Tavan Fayans Üretim Hattı

Yüksek Verimli Kaya Yünü Tavan Panosu Üretim Hattı Tam Otomatik Olarak

Yüksek Verimli Kaya Yünü Tavan Panosu Üretim Hattı Tam Otomatik Olarak

High Effiency Rock Wool Ceiling Board Production Line Full Automaticlly

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: HEBEI Eyaleti, Çin
Marka adı: Greens-lvjoe group
Sertifika: CE ISO
Model numarası: LV

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Standart Paket
Teslim süresi: 90 gün
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Hammadde: Mineral lif, kağıt lif, perlit Yıllık kapasite: 2 milyon metrekare-12 milyon
Koşul: Yeni Avantajı: Yüksek verim
Kurulu boyutu: 5-25mm Otomatik sınıf: Tam otomatik

2 - 12 Milyon Metrekare Kapasiteli Tam Otomatik Mineral Elyaf Kiremit Üretim Hattı

Ürün uygulaması

Mineral elyaf levha, esas olarak mineral elyaftan yapılmış ve şekillendirme, kurutma, kesme ve yüzey işleme prosedürleri ile üretilen bir tür akustik dekoratif paneldir.

Modelleri ağırlıklı olarak bebek çelenk, tırtıl, tırnağı, şerit çizgileri vb. Mineral lifli levha, ses yalıtımı, ısı yalıtımı, yanmaz ve batmaz özelliklerine sahiptir.

Nihai ürünlerin ana özellikleri

1) ses yalıtımı

2) ısı yalıtımı

3) yanmaz

4) batan yok

Hammadde karışımı

Hammadde, granüle edilmiş yün, nişasta ve benzerlerini içerir, tüm materyal ve katkı maddesi, taşıyıcı, karıştırılarak ve karıştırılarak belirli konsantrasyonda bulamacı oluşturur. Bulamaç, yüksek seviye tankına pompalanır ve taşma tipi şeklinde ağa beslenir.

Fourdrinier örgü kemer, sıkıştırma silindiri, vakum kutusu ve aktarma mekanizmasından oluşur. Doğal susuzlaştırma, vakumlu susuzlaştırma ve sıkıştırma susuzlaştırma işleminden sonra, ıslak bulamaç belirli bir nem muhtevasına ve kalınlığına sahip ıslak levha oluşturacaktır.

Islak levha, tahtaya belirli uzunluk ve genişlikte keser ve enine kesim uzun ağ makinesiyle belirli bir açıdadır. Prosedüre göre boy kesimi .

hızlanan konveyör cihazı

Belirli uzunluk ve genişlikte şekillendirmeye sahip levhalardan sonra, bunlar hızlandırıcı konveyöre gönderilecektir. Çok aşamalı hızlandırma sayesinde, ıslak tabaka ile sonraki tabaka arasındaki mesafe, ıslak tabakanın fırına dağıtımını kolaylaştırmak için kademeli olarak çekilir.

Köprü fırın ekipmanı köprü tipi distribütör ve besleme makinesini içerir. Köprü tipi distribütör, elektrikle çalışan ve her tabakanın yaş plakasını kontrol eden ayrı olarak fırına dağıtılan çok kademeli çift makaralı bir konveyördür. Islak plakalar besleyicinin her silindirine beslendi.

Besleme makinesi

Besleyicinin ve dağıtıcının silindir tablası, aynı hızda su içeren orijinal plakayı alır ve sırasıyla yavaş hızlara (yani fırın hızlarına) dönüştürülür ve ıslak plakalar sürekli kurutma için kurutma fırınına gönderilir.

Kurutma fırın

Sistem, ürün kalitesini ve sistemin enerji tüketimini doğrudan etkileyen, tüm üretim hattının çekirdeğidir. Kurutma kalitesini ve düşük tüketimini sağlayacak her parçada eşit sıcaklık ve hava akışı sağlamak için kurutma fırınında çeşitli ayar ve kontrol mekanizmaları vardır.

Sistem kazanlı sıcak fırına sahiptir. Yakıt: doğal gaz, hafif yağ, kömür gazı vb.

tahta serbest bırakma cihazı

Distribütör, levhayı her bir rulo masanın katmanından düşük hızda alır, yüksek hızda anahtarlama yapar ve bileşiği üst üste binme olmayan bir katmana getirir ve bunları tahta bırakma makinesine gönderir. Makine orijinal kartı sırayla (kuru tahta) transfer sistemine taşıyacaktır.

İletişim bilgileri
Hebei Greens Building Material Technology Development Co.,Ltd

İlgili kişi: Tina

Tel: +8615932488803

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler