Ana sayfa ÜrünlerMgo Board Üretim Hattı

Mgo Kurulu / Panel için Otomatik Yanmaz Hafif Duvar Paneli Üretim Hattı

Mgo Kurulu / Panel için Otomatik Yanmaz Hafif Duvar Paneli Üretim Hattı

  • Automatic Fireproof Lightweight Wall Panel Production Line For Mgo Board / Panel
  • Automatic Fireproof Lightweight Wall Panel Production Line For Mgo Board / Panel
  • Automatic Fireproof Lightweight Wall Panel Production Line For Mgo Board / Panel
  • Automatic Fireproof Lightweight Wall Panel Production Line For Mgo Board / Panel
 • Automatic Fireproof Lightweight Wall Panel Production Line For Mgo Board / Panel

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Hebei eyaleti
  Marka adı: Lvjoe
  Sertifika: ISO CE
  Model numarası: LV-BM

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: PE film ambalaj
  Teslim süresi: 90 gün
  Yetenek temini: Yılda 10 satır
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Hammadde: Mgo, Mgcl, talaş, cam elyaf, ızgara bezi Üretim kapasitesi: 1200 adet / 8 saat
  tahta boyutu: 1220 * 2440 * 3-18mm Üretim hattı kontrolü: PLC kontrol

  Mgo Kurulu / Panel İçin Otomatik Yanmaz Hafif Duvar Paneli Üretim Hattı

  Mgo kurulu makine işgücü maliyetinden tasarruf etmek için otomatik şablon cihazı benimser. Aynı zamanda, otomatik kaplama bırakma ajanı sistemini benimser, bu şekilde bırakma ajanı eşit, daha az dozaj ve temizdir. Merdane ve şekillendirme merdane hassasiyeti, tahtanın düzgün kalınlığını ve pürüzsüz olmasını sağlar. Otomatik kesme filmi sistemi sabit uzunlukta kesme yöntemini benimser, kesici şablona zarar vermez.

  Otomatik mgo kurulu makinesi

  1. Üretim Hattı

  mgo levha makinesi her türlü magnezyum oksit levhayı üretebilir, tavan, duvar süpürgesi, iç duvar dekorasyonu ve mobilyalar için kaplama tahtası için kullanılabilir. Üç katlı, beş katlı, pul, MDF (Orta Yoğunluklu Sunta) ve Alçıpanın yerini alabilir. Gerçekten çevre ürünü ve daha düşük maliyet.
  2. Hammadde ve maliyet analizi
  Ürün ezilmiş mahsul samanı veya talaş ve bazı ekstrüzyon işlemlerinden sonra bir defada bazı inorganik kimyasal malzemelerle oluşturulur. Hammaddelerin kaynağı yaygındır ve müşteriler için kolayca satın alınır.
  3. Teknoloji özellikleri
  Üretim işlemi sırasında yüksek sıcaklık ve yüksek basınç konusunda herhangi bir gereklilik yoktur. Tahta, normal sıcaklık ve normal basınç koşulları altında silindir ekstrüzyonundan sonra bir seferde oluşturulacaktır. Bu yeşil bir çevre koruma projesi çünkü üretim sürecinde atık su, atık malzeme ve atık gaz yok. Bitmiş levhanın yüksek sıcaklıkta kurutma, havada kurutma ve sulamaya ihtiyacı yoktur ve normal sıcaklık altında, iç mekanda iyice kuruyacaktır.
  4. Ekipman Modeli ve Ürün Özellikleri
  Farklı üretimlere göre, ekipmanlarımız büyük ölçekli, orta ölçekli ve küçük ölçekli için 6 modeldir. Tüm ekipmanlarımız aynı kalitede ve özellikte fakat farklı üretimde levha üretebilmektedir.
  2-60mm kalınlığında, en büyük genişliği 1, 300mm ve sınırsız olan tahta. Böylece tahta kalınlığını isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Tahtanın standart özellikleri 1.22mX2.44m'dir.
  5. satış sonrası
  Ekipmanı satın aldıktan sonra, ilgili teknolojiyi ücretsiz olarak öğreteceğiz ve nitelikli ürünü kendiniz üretene kadar fabrikanıza kurulum ve test için gideceğiz. Yeteneklerini alana kadar firmamız 2-3 teknik personeli ücretsiz olarak eğitecektir. Uzun süredir teknik danışmanlık ve takip hizmeti sağlamak için sorumluluk alacağız, ekipman garanti süresi bir yıldır.

  1. Dozajlama platformu

  Bu tür besleme platformu orta karbonlu çelik levha ve ağır kalibreli orta karbonlu çelik borudan yapılmıştır. Şekillendirme hattının baş konumunda, Mgo panelinin farklı özelliklerinin gerekliliklerini yerine getirebilen çoklu besleme açıklığı vardır. Platformun üzerinde, farklı türdeki hammaddeleri yeterince karıştırmak için kullanılan üç adet karıştırıcı seti vardır. Ayrıca, kalıp tahtası yüzeyinde yeterli boyamayı garanti altına almak için kullanılan, otomatik serbest bırakma ajanı cihazı bulunmaktadır.

  Üretim hattının baş kısmında iki set enayi bulunurken, şekillendirme hattının her iki tarafında kalıp tahtası asansörleri bulunur. Çift kalıplı kaldırıcı asansörleri ve emiciler, kalıplı kalıbı sürekli tedarik etmeyi garanti eder ve Mgo panelinin hacimli ürünlerini karşılayabilir.

  2. çizgi şekillendirme

  Bu tür bir çizgi paslanmaz çelik boru ve taşıma bandı tarzını birleştirdi. Paslanmaz çelik boru yüzeyinde hafifçe işlenmiş ve parlatılmıştır, tüm borular aynı seviyede tutulur, bu da ıslak atık tahta oranını büyük ölçüde azaltır ve tahtanın pürüzsüz yüzeyini, yassılaştırmayı, iyi dağılmasını ve en küçük hatasını garanti eder . Bu hat, ıslak tahta hattını hızlı bir şekilde kesme amacına ulaşan ve ön ayar uzunluğuna ve mikroişlemci kontrolüne göre kalıp tahtaya zarar vermeyen ve bitmiş levhanın tam uzunluğunu garanti etmeyen otomatik ıslak tahta kesici kontrol sisteminin benzersiz tasarımını benimsemiştir. .

  3. Otomatik yönetim kurulu alma sistemi:

  Islak tahta, önceden belirlenmiş uzunluklarda kesildikten sonra otomatik alıcı sisteme girecektir. Bu sistem mikrobilgisayar ve çift asansörleri benimsemiştir. ve çift asansör, alternatif kullanım yoluyla proses üretimi ve hacim üretimi elde eder.

  4. pist tarzı ile katılaşma rom:

  Bu üretim hattı dört yolludur, her yol birden fazla kürleme taşıyıcısı yerleştirilebilir ve burada katılaşarak işlenebilir. Çoklu yol sistemi hacimli üretim amacını karşılayabilir.

  5. Otomatik kalıp taşıma sistemi

  Çift cupulaları ve çift kaldırıcıları benimseyen otomatik kalıp taşıma sistemi, kalıpları ve cam magnezyum plakalarını birbirine istifler, kalıp istifleyici ve şekillendirme hattı arasında bir taşıma yolu vardır, böylece hızlı taşıma gerçekleştirebilir, böylece Sürekli üretim Cam magnezyum levhaları kenar kesme testeresine iletecek ve talep ettiğimiz tahtaların boyutlarını elde etmek için kesme için kenar kesmeye başlayacaktır.

  6. Otomatik kenar kesme ve istifleme sistemi

  Kenar kesme testeresi, mikrobilgisayarı benimser ve toz toplama sistemini yapılandırır ve önceden kesilmiş genişliği izleyerek kenar kesme işlemini başlatır. Toz, toz toplayıcı tarafından toplanacaktır, böylece tüm atölyeyi tozsuz yapmak ve atölye çevre korumasını ulusal kurallar standardına ulaştırmak için kullanın.

  Zımparalama yapmayan levhalar nedeniyle, kenar kesilmesinden sonra normal magnezyum levhaların yüzeyi ham, bu nedenle tahtalar birinci istifleyicinin üstüne istiflenecek, istifleyici otomatik hizalama cihazını, levhalar istiflendikten sonra paketlenecek şekilde yapılandırmaktadır.

  7. Kurulları zımpara ve toz toplama sistemi

  Tahtalar doğrudan zımpara makinesine girecek ve tahtayı cilalayacak ve eğer müşterinin cam magnezyum panelinin yüzeyini zımparalaması gerekirse, kenar kesiminden sonra talep edilen müşteri standardına ulaşacaktır. Zımpara makinesi toz toplayıcıyı yapılandırır, toz toplayıcı tozu toplar, böylece çevre kirliliğini azaltır ve ulusal standarda ulaşır. Tahta zımparadan sonra pürüzsüzleşir ve ihtiyaç çeşitlerini doldurur.

  İletişim bilgileri
  Hebei Greens Building Material Technology Development Co.,Ltd

  İlgili kişi: Tina

  Tel: +8615932488803

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler